Vražda 50 moslimov v Christchurch je strašný zločin. O masakre 120 kresťanov v Nigérii sa ale mlčí! Prečo?

19.03.2019 22:49

Zločin na Novom Zélande, ktorého sa dopustil Brenton Tarrant, odsúdili na celom svete politici i žurnalisti. Samozrejme, že plným právom a je potešiteľné, že tak urobil aj celý svet kresťanov.

Veľké pobúrenie a rozhorčenie nás všetkých by ale malo vyvolať ignorovanie našich politikov a našich médií toho, že len za posledné tri týždne bolo moslimskými džihadistami zavraždených v Nigérii viac ako 120 kresťanov.

Jednoducho sa to zámerne zamlčiava!

A že to robia moslimské teroristické zoskupenia – to vie celý islamský svet a všetky islamské médiá. Ani jediným slovom to však neodsúdia. Na druhej strane ale už počuť v moslimskom svete výzvy k odplate a pomste za Christchurch.

Rovnako dobre vedia západní politici a západné médiá tiež to, že v roku 2018 boli na svete zavraždené tisícky kresťanov moslimskými extrémistami – uvádza to o.i. aj Opendoors - napriek tomu to v Európe vôbec nie je tematizované. Ale zločin na moslimoch v Novom Zélande je našimi médiami a politikmi intenzívne tematizovaný už niekoľko dní.

Kresťanské NATO a kresťanský Západ  zbrojí proti kresťanskému Rusku a hrozí mu. Ale proti moslimským Fulani-teroristom, ktorý v Nigérii neuveriteľne hrôzostrašne vraždia kresťanov, nepodniknú absolútne nič.

Brutalita týchto islamských teroristov je šokujúca. Tí plánujú svoje vyhladzovanie kresťanov v Nigérii precízne a bez najmenších obáv, že im hrozia za to konzekvencie – dobre  vedia, že sú hrdinovia, veď časť islamského sveta ich za to nepriamo i priamo oslavuje ako hrdinských martýrov a vedia aj to, že Západ je nepriamo na ich strane.

Svoje útoky na kresťanov štartujú rozdelení na tri skupiny. Prvá skupina zaútočí na dedinu, kde žijú kresťania a zaháji streľbu na všetko čo sa na ulici hýbe. Druhá skupina sa venuje podpaľovaniu domov a tretia skupina masakruje tých, ktorí utekajú z horiacich domov, a to aj ženy a deti. Keď dokonajú svoje hrozné dielo, tak všetko zrovnajú so zemou a plánujú ďalšie vraždenie kresťanov.

Kde sú tí naši politici a tie naše médiá, ktorí odsudzujú horlivo len to, čo sa teraz stalo na Novom Zélande a mlčia k neporovnateľne väčším beštiálnym hrôzam, ktorých sa dlhodobo dopúšťajú moslimovia na kresťanoch !?

Moslimska extrémistická ideológia sa preto teraz cíti v práve organizovať vraždy na kresťanoch. Podporujú ju aj niektorí moslimovia, ktorí majú politickú moc. Napríklad aj Erdogan. Ten necháva vysielať aj v sociálnych sieťach video masakru moslimov na Novom Zélande. K tomu je pripojených niekoľko adekvátnych výziev.

A Západ zbabelo len mlčí a mlčí………..