V Nemecku nesmiete varovať cestujúcich, že ich môže nejaký moslim strčiť pod vlak. To je rasizmus!

01.08.2019 23:33

Viaceré nemecké periodiká oznamovali, že  na stanici Hamburg-Altona len deň po usmrtení 8 ročného dieťaťa na stanici vo Frankfurte, prišlo k rasistickému vystúpeniu neznámeho muža.

Ten ale neurobil nič iné, len to, že cez megafón upozorňoval cestujúcich v staničnej hale nasledovnými slovami:

„An alle deutschen Fahrgäste. Man sollte sich hinter der Sicherheitslinie aufhalten und am besten sicherheitshalber zur Mitte des Bahnsteigs gehen und Kinder an die Hand nehmen. Und wenn einem die Person, die neben einem steht, nicht geheuer erscheint, solle man weitergehen, damit ein weiterer muslimischer Anschlag vermieden wird“.

„Pre všetkých nemeckých cestujúcich. Na nástupišti sa zdržiavajte za bezpečnostnou líniou a kvôli istote je najlepšie, keď budete stáť v strede nástupišťa a deti držte stále za ruku. A ak sa vám nejaká osoba stojaca vo vašej blízkosti nepozdáva, tak sa od  nej vzdiaľte, aby bol prípadný ďalší moslimský atentát prekazený.“

Podľa médií to nejaká svedkyňa ihneď (pravdepodobne prívrženkyňa Zelených) ohlásila na Deutsche Bahn a jej predstavitelia to odsúdili ako rasistický akt. 

Pracovníci bezpečnostnej služby z DB v Hamburgu-Altona sa hneď pokúsili dotyčného v staničnom komplexe nájsť a zadržať, čo sa im ale nepodarilo.

Prípad už vyšetruje Bundespolizei.

Je zarážajúce, že hoci na nemeckých staniciach už dávno pravidelne upozorňujú cestujúcich na to, aby si strážili svoje kufre a batožinu, ako i na to, že na staniciach sú vreckoví zlodeji, tak na to, aby si dávali veľký pozor na to najcennejšie čo majú, na svoj život, lebo ich niekto môže strčiť pod vlak, sa ani po brutálnej vražde na stanici vo Frankfurte neupozorňuje!

Prečo asi nie? Preto, lebo cudzí „hostia“ sa v Európe stali novými domácimi.

Preto keď to ale urobí niekto z bývalých domácich, tak je obvinený z rasizmu.