Trumpov odkaz národu: Voľte ma, aby som vás pomstil za to čo vám robí táto vláda! Aj Muskovi sa páči táto idea

16.09.2023 15:42

ABC News oznamujú a rozoberajú „Trumpovu bezprecedentná kampaňovú výzvu: Hlasujte za mňa, aby som sa pomstil  tejto vláde aj za vás“ a Elon Musk považuje túto myšlienku dokonca za „čoraz viac príťažlivejšiu“.

 

Trump je neobyčajne rafinovaný, prefíkaný a skvele kalkulujúci politik, ktorý veľmi dobre vie, že je veľkým magnetom pre všetky médiá a vie sa v nich vynikajúco inscenovať, a tak mu nechtiac pomáhajú aj provládne a prosystémové médiá, ktoré sa všemožne snažia ho diskreditovať.

 

Robia to ale tak prehnane a nedôveryhodne, že ich snahy účinkujú ako bumerang a spôsobujú opak toho, čo chcú dosiahnuť.

 

V politických komentároch v USA sa tieto jeho postoje a jeho stanoviská, a jeho  originálne volebné hlášky považujú za hlavné dôvody rýchlo rastúceho podielu Američanov, ktorí chcú, aby Trump bol prezidentom a aby potom naplno zúčtoval s zjavne skorumpovaným establišmentom, v ktorom kráľujú Demokrati.

 

„Normálni ľudia“ sa v USA teraz prebúdzajú. Mnoho Američanov si myslelo, že chcú viac očkovaní, menej CO2, viac peňazí pre Ukrajinu a vo všeobecnosti viac vojen, viac a viac „asistovaného“ života – alebo ako nedávno napísal Stephan Sander-Faes, chcú byť viac „domácimi prasiatkami“.

Tak im to bolo Demokratmi výdatne dopriate, a to vo veľkom množstve. Teraz toho však zrejme chcú už čoraz menej. Ich presýtenie tým všetkým je teraz už ale účinné. Účinné v prospech Donalda Trumpa.

 

A Robert F. Kennedy Jr. naďalej hovorí o tom, že DNC, riadiaci orgán Demokratickej strany, zmanipuluje primárky.

 

Podobné veci možno pozorovať aj v Nemecku a Rakúsku. Ľudia sú čoraz viac unavení z toho, že ich chovajú ako „domáce prasatá“ zatvorené v chlieve a obracajú sa na tých, ktorí sľubujú, že s tým skončia. A jediné strany, ktoré sú na to momentálne oprávnené, sú FPÖ v Rakúsku a AfD v Nemecku, a ak by sa Sarah Wagenknecht predsa len rozhodla založiť stranu, tak by pravdepodobne vyvolala podobný efekt ako AfD.