Šokujúce číslo narastá – v novembri skolabolovalo viac ako 100 športovcov!

04.12.2021 23:58

Mnohí z nich zomreli úplne nečakane. A všetci boli dobre trénovaní, mladí ľudia – tak prečo a z akého dôvodu sa im to mohlo stať? Za necelých 10 týždňov chce rakúska vláda  presadiť povinné očkovanie.

Pri propagácii svojho úmyslu, proti ktorému vytrvalo protestuje a demonštruje veľká časť Rakúšanov využila vláda to, že  mnohí  športovci sa aj v dôsledku veľkého tlaku dali zaočkovať.  A tak vládni propagátori očkovania ich usilovne dávali v spolupráci so systémovými médiami za vzor všetkým občanom.

Napriek tlaku je v Rakúsku ale viacero prominentných športovcov, ktorí sa očkovať nedali. Medzi nimi je aj rakúska lyžiarska hviezda Franziska Gritsch, ktorá sa preto zriekla aj dvoch štartov na dôležitých pretekoch v USA.

Záhada a či predsa len nie záhada? Mladí, dokonale zdraví športovci od začiatku očkovacej kampane  odrazu odpadávajú a viacerí aj zomrú.

Ale mainstream sa zdráha čo len uvažovať o tom, že to môže byť v dôsledku očkovania proti korone.

Odpadávajú a zomierajú počas pretekov, hokejových či iných zápasov, pri tréningu, na hokejovej striedačke, alebo na tribúne. To všetko na očiach verejnosti, takže to nemožno zatajiť – koľko však takto zomrelo verejnosťou nepozorovane a v súvislosti s vakcínou, to sa už nedozvieme.

Čo na tom mimoriadne šokuje je skutočnosť, že pri veľkej časti týchto prípadov ide o problémy srdca, ktoré sa dostavia celkom nečakane, bez akýchkoľvek predošlých signálov. Ale aj pľúcne embólie a mozgové trombózy sú príčinou prekvapujúceho zlyhania organizmu dovtedy absolútne zdravého športovca.

Alternatívne rakúske médiá rozoberali aj smrť hokejistu Borisa Sadeckého.

Môj priateľ, rakúsky redaktor, ktorý  profesionálne analyzuje podobné prípady  športovcov v Európe a pripravuje o tom obsiahlu publikáciu je presvedčený, že jeho smrť súvisela bezprostredne s vakcínou a o smrti Dušana Pašeka krátko po tom, má tiež svoju predstavu, ktorú bližšie opíše vo svojej knihe.