Pre migrantov je 3. október, deň zjednotenia Nemecka, príliš „nemecký“ a príliš „biely“

08.10.2018 20:25

Silné migrantské organizácie a tzv. antirasistické organizácie robia kampaň za to, aby sa štátny sviatok Nemecka stal sviatkom zjednotenia Nemcov a migrantov a aby sa v tento deň oslavovala premena Nemecka a premena nemeckej spoločnosti na migrantskú spoločnosť Nemecka.

Žiadajú Berlín – a podporuje ich v tom aj nemálo nemeckých politikov -  aby sa z 3. októbra stal deň nemecko-migrantskej „pestrosti“ – štátny sviatok nového „prerobeného“ Nemecka.

Migrantské organizácie v Nemecku majú v tomto aj plnú podporu veľkých tureckých islamských organizácií a ďalej sa k nim pripojila  aj Spolková rada migrácie a integrácie, Iniciatíva čiernych ľudí v Nemecku, Spolok nemecko-sýrskch pomocných organizácií, Zväz nových nemeckých organizácií a mnoho ďalších podobných, ktoré v Nemecku rastú ako huby po daždi.

Spoločne kritizujú to, že 3. október len z pohľadu nemecko-nemeckého (východ – západ)  a len z pohľadu bielych nemeckých kresťanov reprezentuje niečo, čo v Nemecku už dlhšie neexistuje a nezodpovedá realite.

Vyhlasujú,  že nakoľko sa Nemecko už stalo aj štátom migrantov, tak jeho migrantská spoločnosť nevyhnutne potrebuje symbolický akt, ktorý poukazuje na to, že nemecká spoločnosť je etnicky a nábožensky rôznorodá.

Pokiaľ sa to oficiálne nevyhlásí a neuzákoní, tak sa v Nemecku budú nemeckí rasisti a neonacisti cítiť a správať ako nadradená rasa. Tento deň, keď sa ale budú oslavovať aj migranti a keď sa  bude dôrazne poukazovať na to, akým veľkým prínosom pre krajinu bol ich príchod, spôsobí, že potom všetci pochopia, že nové Nemecko už nebude mať nič viac spoločné so starou nemeckou kultúrou a jej tradíciami. 

Stane sa tak krajinou skutočne multikultúrnou a multietnickou, ktorej osudy budú potom veľkou mierou riadiť a určovať práve migranti.

Toto ale už nie sú prosby úbohých a prenasledovaných o pomoc , podporu a záchranu. To už sú nebezpečne sebavedomé prejavy „dobyvateľov“, ktorí sú si úplne istí tým, že dostanú a dosiahnu to, prečo do Európy prišli.

Veď za nimi stojí mocný politický islam, nespočetné organizácie Sorosa, nemecká kancelárka, americkí Demokrati a vplyvné americké koncerny, ako aj ďalší, ktorým záleží na tom, aby európske národy sa čo najrýchlejšie „rozplynuli“ v mase moslimských prišelcov.