Paríž a jeho hviezdy - autentický príbeh na pokračovanie; - 200. pokračovanie

19.03.2017 23:20

Keď mával rukami tak, že ich ohýbal len v lakťoch a pohyboval len predlaktiami, to zanamenalo, že príslušný prúd aut sa mohol ponáhlať naplno v udávanom smere. Keď pohyboval rukami len v zápästí, tak signalizoval riadičom, že majú isť opatrne a nie rýchlo a keď kýval len jedným ukazovákom, tak naznačoval nejakému konkrétnemu autu, že sa môže okolo neho prešmyknúť cez malú škáru v prúde aut, ktorý sa v danom momente pomaly pohyboval dopredu.

Ak sa však aj napriek jeho dokonalým schopnostiam bezpečne riadiť nesmierne komplikovanú rímsku dopravu nakrátko zastavili prúdy aut pred ním, z dôvodu, že sa niekde mimo jeho dosahu odohralo niečo, čo to spôsobilo, tak potom prenechal slobodu rozhodovania sa všetkým bicyklistom, motorkárom i menším autám, aby sa pokúšali prepchávať okolo neho na vlastnú päsť.

Mal vo svojom dirigentskom repertoári ešte mnoho iných možností ako prstmi a rukami riadiť dopravu a jeho pohyby boli také úžasne estetické a dynamické, že bolo pre Ginette a Denisa vysloveným pôžitkom ho dlhú dobu sledovať.

Krásavec v policajnej uniforme si po čase všimol, že ho Ginette uprene pozoruje. A keď videl, že z neho nespúšťa oči a sa pritom aj usmieva, tak si to samozrejme vysvetlil po svojom (veľa Talianov by reagovalo podobne, ale ak tak urobí policajt v službe, tak to môže byť len rímsky policajt).

A poďme – už aj opustil svoje stanovište a prišiel na chodník, kde stál jeho kolege v blízkosti Ginette. Niečo mu povedal a ten sa hneď vybral na jeho miesto a „baletný majster“ začal bližšie sondovať situáciu a vyzývavo sa pozeral na ňu. Vôbec mu nevadilo, že bola v doprovode iného muža. Pre neho bolo celkom jasné, že keď mu nejaká žena tak jednoznačne dávala najavo, že má o neho záujem a podľa neho aj provokujúco, ako to robila Ginette, tak má na mysli len jedno, a to je zoznámenie sa (Rimanky sú v tomto smere veľmi opatrné a nedávajú najavo rímskym mužom ničím, že majú nejaký záujem, lebo by sa nemohli zbaviť dotierania rímskych mužov, ktorí okamžite využijú každú príležitosť) .

A preto tohto pekného šviháckeho policajta nemohlo ani vo sne napadnúť, že Ginette sa o neho a o jeho neobyčajný prejav pri riadení dopravy zaujímala len ako zvedavá psychologička a že aj keď mala erotiku a sex takpovediac v každej bunke svojho tela, tak nemala najmenší záujem isť do postele s každým pekným mužom, ktorý ju niečím zaujal.

pokračovanie nasleduje