Nový druh kriminality utečencov: Kriminalita dominancie

16.12.2019 23:17

Táto kriminalita sa začala šíriť v Dánsku i vo Švédsku takmer súčasne. A už bolo oficiálne zaregistrovaných v posledných troch mesiacoch len vo Švédsku viac ako sto prípadov. Teda v krajine, ktorá o sebe ešte pred desiatimi rokmi tvrdila, že dokázala zrealizovať prefektný príklad pre ostatné európske štáty ako funguje vydarený a dokonalý model „multikulturalizmu“. A práve vo Švédsku dokonale stroskotal.

Švédi pomaly začínajú chápať, že multikulturalizmus v zajatí politickým islamom nemôže a nebude nikdy fungovať.

Tento model je  v spoločnostiach, ktoré sú intenzívne konfrontované s relígiou, ktorá je len ideológiou na ovládnutie sveta kresťanských nevercov nielenže nebezpečný, ale znamená napokon jej finálny suicid – tak sa v podstate totiž  sama rozloží a zlikviduje.

 Označenie tejto kriminality ako kriminalita dominancie pochádza z Dánska. V jej rámci nasadzujú bandy a gangy mladistvých moslimských migrantov špecifické a hlboko ponižujúce násilie proti domácemu európskemu etniku, predovšetkým proti mladistvým.

Moslimské bandy mladých mužov prepadávajú kresťanských jednotlivcov, prípadne malé skupinky, voči ktorým sú v početnej prevahe. Robia to za účelom ich cieleného poníženia a ukázania im, že oni majú moc v ich krajine. Často ich pritom aj okradnú. Metóda, ako to robia, je z archaických časov a pre civilizovaných Európanov je absurdná. Deptajú ňou predovšetkým psychické štruktúry svojich obetí.

Takmer vôbec sa tomuto problému nevenujú mainstraemové médiá.

Na tomto mieste uvediem tri prípady zo Švédska, ktoré spracovala polícia:

20 ročného mladíka napadla 5 členná banda migrantov. S nožom ho prinútili, aby si kľakol na chodník a bozkával nohy ich vodcu a všetko filmovali.

V inom prípade banda migrantov prinútila 18 ročného domáceho mladíka hrozbou noža, aby si kľakol na kolená a sa im ospravedlňoval. Pritom im vôbec nič neurobil. Bola to len demonštrácia ich dominancie. Mladý muž sa musel na kolenách niekoľkokrát ospravedlniť, pričom sa migranti z neho vysmievali a všetko si filmovali. Napokon ho nechali tak, vnútorne celého roztraseného a išli do svojho auta.

Tretí prípad: Skupina mladých migrantov prinútila švédskeho chlapca bitkou, aby si dal medzi zuby bodnú zbraň a s ňou pred nimi tancoval. Potom ju musel bozkávať.

Radikalizácia mladých moslimov je často rodinnou záležitosťou a nápomocné v tom sú aj nespočetné islamské organizácie v EÚ.

Kritický turecký spisovateľ, ktorý žije v Nemecku, Zafer Senocak napísal už pred niekoľkým rokmi v Die Welt: „Teror prichádza zo srdca islamu, teror prichádza priamo z Koránu“.

Ak by tie isté slová dnes verejne vyslovil európsky kresťan, tak by bol obvinený z náboženského rasizmu a z hanobenia náboženstva. Preto dovoliť si to smie len kritický osvietený moslim.

Európske kresťanské deti, ktoré sú vychovávané a vedené v duchu tolerancie, humanizmu a v kultúre diskutovania a rešpektovania iných názorov, sú preto bezmocné a bezbranné voči nekultúre islamskej dominancie.

Keď sú odrazu nečakane konfrontované s nekultúrou brutálnej ideológie násilnej dominancie, založenej na moci, pomste a odplate, tak sú ochromene bezmocné, a to o to viac sú bezmocné, že sa o tejto závažnej problematike nevedie nijaká verejná diskusia.

To je hanba politickej korektnosti, ale zároveň aj hanba nás všetkých, že k tomu nenútime našich politikov a našich popredných filozofov a psychológov, aby sa k tomu verejne vyjadrili!