Nemec, trpiaci na katastrofálne následky vakcinácie vyzval ministra Lauterbacha, aby sa dal zaočkovať. Twitter to hodnotil ako hrozbu násilím a zablokoval ho!

06.09.2023 15:34

Je očkovanie násilie?

 

Podľa X / Twitter zjavne áno. V tweete používateľ, ktorý trpí vážnym poškodením očkovaním proti korone, vyzval nemeckého ministra zdravotníctva Karla Lauterbacha, priam neuroticky horlivého propagátora očkovania, aby sa zaočkoval experimentálnymi „liekmi“ na génovú terapiu, a aby tak na vlastnom tele pocítil to, čo spôsobil tým, ktorí boli zaočkovaní.

 

Twitter reagoval pozastavením účtu s odôvodnením, že by sme sa nemali vyhrážať, podnecovať alebo vyjadrovať túžbu po ublížení alebo násilí.

 

Podľa tejto „logiky“ sú potom aj všetky oficiálne odporúčania (či dokonca až nútenie) k očkovaniu hrozbou násilím!

 

Používateľa právne zastupuje právnik Tobias Ulbrich, ktorý v Nemecku bojuje za práva mnohých ľudí zranených očkovaním.

 

Ulbrich 2. septembra informoval na X o autoimunitných kožných ochoreniach po očkovaní proti koronavírusu, ktorými trpí aj niekoľko jeho klientov.

 

„Každý pohyb, ktorý urobia je pre nich bolestivý,“

opísal utrpenie postihnutých právnik.

 

Realita ďaleko presahuje to, čo sa ukazuje. Máme klientov, ktorí pre kožné problémy už nemôžu sedieť ani riadiť auto.

Každý pohyb je pre nich bolestivý horor – pohyb im spôsobuje krvavé praskanie rán s vysokým rizikom infekcie - pri 60-percentnej invalidite  v najťažších dermatologických prípadoch to uznanali za vážne poškodenie očkovaním už teraz aj prvé úrady, čo zodpovedá aj hodnoteniu Nemeckej dermatologickej spoločnosti,“

tvrdí právnik Tobias Ulbrich.