Najčítanejšie nemecké noviny BILD boli založené americkou CIA

03.05.2015 14:19

CIA na to investovalo sedem miliónov dolárov. Je samozrejme, že tak malo absolútnu kontrolu nad týmto najvplyvnejším nemeckým periodikom, ktoré v Nemecku číta takmer každý a predovšetkým obrovská masa takzvaných bežných ľudí, alebo ako to vyjadruje nemčina, "der kleine Mann auf der Strasse". Bild existuje od roku 1952.

Svedkom tohto nepopierateľného faktu je Dr. Andreas von Bülow, SPD, ktorý bol spolkovým ministrom pre výskum a vedu. O zrode a o funkcii nemeckého Bildu podrobne hovoril na kongrese Alpenparlamentu vo Švajčiarsku.

Andreas von  Bülow bol niekoľko rokov členom kontrolnej komisie pre tajné služby nemeckého Bundestagu. V tejto funkcii sa dokonale oboznámil s metódami a spôsobom myslenia tajných služieb a spoznal aj nekalé praktiky CIA a izraelského Mossadu.

 

Môj komentár:

 

Von  Bülow je len ďalším svedkom toho, že politka USA a metódy CIA nepoznajú absolútne nijaké škrupule pred nijakým aktom, ak ide o presadzovanie vlastných záumov. V rámci svojich rešeršovaní narazil na ohromujúcu sieť systematických prepojení rôznych operácií tajných služieb USA s organizovanou kriminalitou, terorizmom i obchodom s drogami, ako aj s ďalšími oficiálne zakázanými zločineckými kruhmi.

Hlavnú rolu v tejto neúprosnej a nezákonnej celosvetovej hre zohráva CIA a jej izraelský spoľahlivý starý partner Mossad. Obaja títo univerzálni hráči sú absolútni profesionáli v utajovanom brutálnom presadzovaní mocenských záujmov USA a Izraelu. Geopolitické snaženie Washingtonu sa koncentruje predovšetkým na to, aby na svetovej scéne nemal žiadneho vážneho protihráča. V Európe mu v jeho plánoch veľmi výrazne pomáhal i pomáha jeho významný mediálny partner - ktorého krstným otcom i sploditeľom je CIA - Bildzeitung.