Meloni neplní sľub o ilegálnej migrácii! Lampedusa, utečenecká kríza eskaluje: Vyhlásili výnimočný stav, ale sexi NGOs-pomocníčky vítali 7000 Afričanov

14.09.2023 22:21

Utečenecká cunami pokračuje v nezmenšenej miere a už ju v Európe nezastaví nikto, stala sa plánom a dlhodobým programom:

 

Za menej ako 24 hodín dorazilo na malý taliansky ostrov viac migrantov, ako je jeho celková domáca populácia (4500 obyv.). Prišlo tam viac ako 6 800 nelegálnych afrických migrantov, ktorí sa vyrojili z flotily vratkých člnov z Tuniska.

 

Talianska pobrežná stráž pri Lampeduse bola z toho úplne zdrvená a testovala sľub premiérky Giorgi Meloni zastaviť nelegálnu migráciu, ktorá však pri tomto teste úplne prepadla.

 

Len niekoľko desiatok mužov stráže sa bezmocne prizeralo, ako ich v stredu s nadšeným krikom a s nespočetnými rukami, ktorých prsty vytvárali písmeno V, symbol víťazstva, doslova prerolovali tisícky čiernych Afričanov.

 

To je skutočne postfeministický ženský "sex-prekariát":

 

Neuveriteľné, ale je to už žiaľ európska realita a tá bude čoraz reálnejšia:

Hordy afrických mužov sú otvorene vítané mladými sexi vyzerajúcimi, postfeministickými pomocníčkami mimovládnych organizácií. Chytanie za zadok a jeho potlapkávnie je preto súčasťou prijímacieho rituálu pre týchto mužov, ktorí sa ho nadšene zúčastňujú.

 

Šialenstvo Refjutschie-Welcome bolo a je vo všeobecnosti postfeministické. Sexuálne apostrofované sponzorstvá pre zahraničných toyboys sa teraz dajú uzavrieť priamo pred „dverami“ Európy a či dokonca už za jej prahom:

 

Nevesty ISIS (Islamský štát) už môžu bezpečne dúfať doma na záplavy islamských mužov a dajú sa tam už organizovať aj exotické svadby v bielych závojoch s černochmi.

 

Feministicky inštrumentalizovaný macho komplex viny už dávno žije vlastným, altruisticko-masochisticky modifikovaným životom.

 

„Najhlúpejší idioti sú tí mladí nemeckí muži, ktorí ešte stále kričia „Utečenci vitajte,“

napísala k tomu  @AlexiaStellar