Máme dôkaz: Merkel v 2015 zradila Európu a klame nás ďalej o utečeneckej politike

19.02.2019 23:40

Spolu s Merkel nás klame aj nová šéfka CDU, len to robí inou metódou. Svedectvo o tom prichádza z najpovolanejších úst. Obžalobu vzniesol exšéf Spolkového úradu pre ochranu ústavy Hans-Georg Maaßen, ktorý teraz už môže hovoriť slobodne a otvorene, ako to zdôraznil.

Z jeho funkcie ho odvolal minister Seehofer, ktorý sa najprv postavil za neho, ale napokon neodolal obrovskému tlaku Merkel, pre ktorú bol Maaßen úhlavný nepriateľ. Prepočítala sa však, lebo ten jej to teraz nebojácne spočítal.

Odhalenie kancelárkiných lží a jej zrady sa uskutočnilo uplynulý týždeň v Kölner Steigenberger Hotel na diskusnom podujatí, ktoré iniciovalo konzervatívne CDU-zoskupenie  WerteUnion. Prítomných bolo viac ako 150,  a tí Maaßenovi po skončení jeho dlhej „spovede“ nadšene aplaudovali.

Maaßen začal svoj útok na kancelárku tým, že porozprával ako bol v službách exministra Otta Schilyho spoluautorom tzv. Aufenthaltsgesetzu, čo je zákon, ktorý stanovuje pre cudzincov pravidlá vstupu do Nemecka, pobytu na jeho území a vycestovania z neho. Paragraf 1 tohto zákona presne určuje spôsob riadenia migrácie, ako aj jej zastavenie.

K tomu Maaßen:

„Vážení, zrejme si viete predstaviť, ako som sa ako spoluautor tohto dôležitého zákona cítil na jeseň 2015, keď tisícky migrantov svojvoľne  smeli porušiť naše hranice – takmer som dostal z toho zimnicu.“

Maaßenov hlas znel po celý čas pokojne, ale všetci cítili, že v hoteli, neďaleko Rýna sa odohrávala verejná verbálna poprava vierolomnej kancelárky.

Maaßen vyslovene potvrdil, že hneď na začiatku migrantskej vlny vstúpil na územie Nemecka neznámy, ale predpokladane veľký počet bojovníkov ISIS, čo mimoriadne zhoršilo bezpečnosť občanov.

Ďalší bod jeho obžaloby kancelárky je extrémne závažný – ešte stále prichádza do Nemecka každý deň priemerne cez 500 migrantov z krajín, ktoré sú pre život bezpečné. To je okolo 200 000 do roka. Okrem toho prichádza mnoho ďalších z krajín, ktoré sú nebezpečné. K tomu treba pripočítať aj rodinných príslušníkov, ktorých si smú z vlasti do Nemecka prizvať.

Takže celkove možno povedať, že to je približne do milióna osôb ročne! Kancelárka hovorila ale opakovane o podstatne nižších číslach.  

Úplne zhrozene sa Maaßen vyjadril o tom, že ešte aj v súčasnosti príde do Nemecka až 70 percent migrantov bez dokumentov a registrovaní sú len na základe vlastných (často vymyslených) údajov. Počas svojej reči viackrát zdôraznil obrovskú vinu vlády na tejto situácii. A toto všetko sa zamlčiava pred verejnosťou!

Pripomenul – čo sa tiež zamlčiava – že neustále prichádzajú do Nemecka a EÚ teroristi ISIS. V roku 2012 ich spolu so salafistami bolo v Nemecku do 4000. Teraz ich už je minimálne 11 500, čo predstavuje obrovské nebezpečie.

Najstrašnejšie a najotrasnejšie však bolo počuť od Maaßena nasledovné slová: 

„Chyby z 2015 sa každodenne ale znova opakujú. Pritom moc leží v rukách migrantov – ak sa nechcú integrovať, tak stroskatá celé naše úsilie, aby sme ich integrovali. Ja osobne som absolútne presvedčený, že migranti, ktorí k nám v posledných rokoch prišli, nie sú integrovateľní.“

K tomu už naozaj niet čo dodať – azda len to, že každý, kto za toto všetko nesie zodpovednosť a tvári sa, že sa nič nestalo, ten je vlastizradca.

A  Maaßen je hrdina, ktorý nebojácne hovorí nebezpečnú pravdu a obhajuje nemecký Grundgesetz.