Kolínska silvestrovská noc sexuálneho obťažovania žien azylantami sa zopakovala v Darmstadte

31.05.2016 13:36

Počas Open Air festivalu teraz v nedeľu, v hessenskom Darmstadte, prišlo k hromadnému sexuálnemu obťažovaniu mladých žien a dievčat. Podľa miestnej polície sa zatiaľ prihlásilo dvadsať dievčat, ktoré zároveň podali na páchateľov trestné oznámenie.

Medzičasom polícia, podľa vlastného oznámenia, už troch z nich identifikovala a vzala do väzby. Podľa policajných informácií boli malé skupinky dievčat odrazu obkolesené niekoľkými veľkými skupinami mladých azylantov, prevažne z Pakistanu a Afganistanu a následne boli sexuálne obťažované.

V uplynulých týždňoch a mesiacoch prišlo opakovane v početných mestách Nemecka k obťažovaniu a znásilňovaniu žien a dievčat utečeneckými azylantami. Len vo veľmi málo prípadoch došlo aj k odsúdeniu pachateľov.

Začiatkom týchto utečeneckých aktivít v Nemecku bola pamätná silvestrovská noc v Kolíne n. Rýnom, kde viac ako tisíc utečencov pred hlavnou stanicou a pred kolínskym Dómom, sexuálne obťažovalo ženy.

Nemecká justícia je viac ako benevolentná a veľkorysá voči trestnej činnosti utečeneckých azylantov, ktorí využívajú a zneužívajú jej letargickú slabosť a zhovievavosť. Takéto prípady potom animujú ďalších a ďalších utečencov tento stav využívať. Sexuálne obťažovanie žien na kúpaliskách utčencami sa medzičasom v Nemecku stalo relatívne bežným zjavom, a tak už niektoré mestá uvažujú o zavedení kúpacích časov len pre ženy a len pre mužov.

Pomaly sa tak blížime k saudským pomerom. Len pred niekoľkými dňami navrhla strana Zelených v Hamburugu, aby sa v každej mestskej štvrti postavila mešita. V Kolíne n. Rýnom, keď sa prejdete po Neusserstraße, tak len tam nájdete až sedem mešít, tri z nich sú dobre ukryté v takzvnom Hinterhofe – v zadnom dvore.