Koho záujem je zatajovať skutočné fakty o infekčných chorobách a očkovaní?

18.11.2021 23:05

Prečo niečo veríme a pokladáme to za pravdu? Pretože to verí aj veľa iných ľudí? Pretože to verí naša rodina, naši známi a priatelia? A tiež preto, lebo to veria aj osoby, ktoré pokladáme za hodnoverné a dôležité autority? A naviac aj preto, lebo to tvrdia aj médiá?

Väčšina ľudí pláva vždy s prúdom. Plávanie proti prúdu je veľmi namáhavé.

Ale čo, keď je všetko to, čo veríme o infekčných chorobách a očkovaniach len ilúziou a propagandou istých vplyvných kruhov, ktorá je v mnohom podobná  lživej propagande Bushovej vlády o tajných hrôzostrašných chemických zbraniach, dnes už mŕteho Sadama Husajina?

Nie je to tak dávno, keď boli smrtiace infekčné choroby „strašidlom“ západného sveta. Dnes vieme, že vynález očkovania zvyšuje našu ochranu pred nimi a zabraňuje masovému umieraniu. Údajne je to tak – ale je to naozaj pravdou, eventuálne: Je to vždy pravdou?

Dvaja americkí lekári a vedci (a nielen oni) tvrdia, že to pravdou nie je. 

Suzanne Humphriesová a Roman Bystriniak to dôkladne analyzujú vo svojej skvelej publikácii

 

                                          Ilúzia očkovania

 

Rozoberajú a opisujú skutočné príčiny infekčných ochorení a ich súvis so životnými podmienkami. Uvádzajú aj fakty a štatistiky z kníh, publikácií a lekárskych periodík, ktoré boli ignorované a istými „odborníkmi“ difamované, len aby nenarúšali mýtus, že nás metódy očkovania navždy oslobodili od infekčných chorôb.

Mimochodom, farmaceutický priemysel robí s produkciou očkovacích sér obrovské miliardové zisky, preto ich chce a musí neustále produkovať.

Stačí si pripomenúť koľko miliárd vydali pred niekoľkými rokmi početné štáty na horúčkovité zakupovanie očkovacieho séra proti prasačej chrípke, ktorá bola ohlasovaná médiami ako hrôzostrašná záhuba ľudstva a ktorá napokon nebola nebezpečnejšia, ako ktorákoľvek iná chrípka. Nakoniec milióny ampuliek zakúpeného séra boli nepotrebné a skončili v skladoch a na smetiskách.

Humpfriesova a Bystriniak v knihe konfrontujú čitateľa aj s názorom, že je veľmi pravdepodobné, že to boli práve používané očkovacie látky, ktoré vyrobili a generovali – ako vedľajší efekt – mnohohlavovú hydru nových chorôb, ktorým lekárska veda sotva rozumie a ktoré môžu mať pre budúce generácie ťažké následky.

Táto skvelá publikácia vyšla pred niekoľkými rokmi a akoby o.i. aj „prorocky“ predpovedala čo na ľudstvo príde – a aj prišlo vo forme Covidu, a toto „proroctvo“ hovorí, že budú prichádzať  ďalšie a ďalšie podobné „Covidy“ a preto budú ľudstvu ponúkané (pod tlakom nanucované) ďalšie a ďalšie „zázračné“ vakcíny.

Publikácia týchto dvoch vedcov je výsledkom ich dvadsaťročných štúdií a zbierania faktov, ktoré potvrdzujú ich tézu.