Najnovšie oficiálne údaje z Bavorska ohľadne korona úmrtí šokujú Nemecko

20.11.2021 23:27

Bavorský krajinský úrad pre zdravie (LGL) oznámil, že až 30 percent korona mŕtvych za mesiac október bolo kompletne zaočkovaných!

Je to o to viac šokujúce a zneisťujúce, že odkedy prišli na trh vakcíny proti Covidu, tak vládni politici i mainstream jedným hlasom uisťovali a presviedčali občanov, že vakcína prináša slobodu a vysokú, takmer stopercentú istotu.

Odrazu LGL ako prvý krajinský zdravotný úrad v Nemecku „prezradil“, že to tak nie je a že vakcíny nielenže mizerne chránia nakazených pred smrťou, ale že ešte mizernejšie chránia občanov pred infikovaním sa Covidom – presne v zmysle toho, ako to od začiatku vakcínovania proti korone neustále zdôrazňoval okrem iných najmä profesor Sucharit Bhakdi.

Nie bez zaujímavosti je skutočnosť, že krátko po tom ako bavorský LGL oznámil hore uvedený fakt, tak sa ohlásil aj Robert Koch Institut a priznal vo svojej každotýždennej informácii, že v priebehu štyroch týždňov od polovice októbra zomrelo na koronu v Nemecku vo vekovej kategórii nad 60 rokov až 42 percent ľudí, ktorí boli kompletne zaočkovaní a takmer 19 percent vo vekovej kategórii nad 18 rokov, ktorí boli tiež kompletne zaočkovaní. 

Nie je to tak dávno, keď mainstream a systémoví politici tvrdili, že na Covid zomierajú takmer výlučne neočkovaní.

Tieto čísla musia doslova šokovať všetkých tých, ktorí ešte dokážu racionálne myslieť a nepodľahli vymývaniu mozgov neustálou propagáciou očkovania.

Ukazuje sa teda šokujúci trend – čím dlhšie už vakcínovanie európskych národov trvá,  tým viac smrtí zaznamenávame medzi tými, ktorí sa dali očkovať. 

Napriek tomu systémoví politici a ich devótne médiá  naďalej šíria strach pred koronou a do neba vychvaľujú málo účinné vakcíny a prihrávajú tak farmaceutickým koncernom ako Pfizer ďalšie miliardové zisky.