Islamom potláčaná sexualita dospievajúcich moslimských mužov exploduje až v EÚ. Kedy sa k tomu vyjadrí Merkel?

29.01.2020 20:48

Takmer všetci mladí moslimskí migranti, ktorí prišli do EÚ vyrastali vo svojich materských krajinách podľa prísnych pravidiel islamu a šarie. Tie nielenže odmietajú sex pred manželstvom, mimo manželstva, počas zasnúbenia, ale ho považujú za hriešne smilstvo a či dokonca za závažný trestný čin. Preto mladí moslimovia musia doma potláčať svoje pohlavné pudy a nemôžu ich prirodzeným spôsobom vyžiť. Musia sa držať predpisov a príkazov, ktoré sú vyslovené antihumánne a patologické, lebo tabuizujú normálnu a prirodzenú sexualitu, ktorú nosí v sebe každý normálne vyvinutý človek a ktorá je darom prírody a či darom božím.

Doma bol indoktrinovaní v mene islamu takými nezmyslami, že každá žena, ktorá nejde v sprievode muža, a to predovšetkým večer a v noci, je nemravná, ľahká žena, pobehlica alebo prostitútka.

Také ženy, ktoré sú na rozdiel od žien v islamských krajinách úplne slobodné vo svojich rozhodnutiach a sú rovnoprávne s mužmi, vidia v Európe na každom kroku. Okrem toho sa obliekajú nápadne a žensky atraktívne, v čom sa tiež líšia od konzervatívnych moslimiek, ktoré v moslimských krajinách nesmú šatami, an i výrazným šminkovaním zvýrazňovať svoje ženské atribúty.

Preto v hlavách týchto moslimských mladíkov, kde je množstvo akumulovaných sexuálnych hormónov, je taká predstava, že takéto Európanky sú pre nich takpovediac dovolenou korisťou, na ktorú môžu poľovať.

Keď Merkel v roku 2015 otvorila hranice do EÚ, tak buď nemala ani potuchy o týchto súvislostiach a o tom aké nebezpečie pre ženy vpustila s týmito mužmi do našej kultúry, alebo to vedela a napriek tomu to urobila.

Vo svojich moslimských krajinách sa chlapci a mladí muži nesmú nikde ani len prihovoriť dievčatám. Okrem toho ani nevedia ako vyzerajú, keďže takmer všetky sú zahalené. Niečo také ako vyučovanie sexuality na školách neexistuje a doma od rodičov o sexualite nepočujú ani slovo. Masturbácia platí v islame tiež za hriech. A tak vládne v hlavách moslimských mladých mužov zdeformovaný a patologický obraz o sexualite a o ženách.

Z toho všetkého plynie nasledovné:

Nakoľko títo mladíci doma v žiadnom prípade nesmú mať nezáväzný sex, tak logickým spôsobom nemyslia na nič iné tak veľmi ako práve na sex. A v hlave nosia obrovský problém, lebo ich sexofóbny islam vyrobil z nich zneurotizované a psychotické „časované bomby“, ktoré v istých situáciách explodujú. 

V takomto nebezpečnom stave vysokej sexuálnej frustrácie na pozvanie matky Merkel prišli do EÚ, k nám „neveriacim“, a tu sú odrazu konfrontovaní so slobodným humanistickým životom a so ženami, ktoré sú celkom iné ako ich moslimské ženy. Vidia u nás ženy, ktoré flirtujú, zvádzajú, zabávajú sa, nápadne prejavujú svoj šarm a nemajú najmenší problém mužov osloviť a dohodnúť si s nimi stretnutie.

Keď to vidia a sledujú, tak aj oni by chceli si s nimi niečo začať, lenže nevedia ich reč a nevedia ako na to. Ich hnev rastie a rastie, až napokon vyústi do toho, že si násilne vezmú to, po čom tak dlho túžili. Potom pride impulz a „časovaná bomba“ vybuchne a znásilňujú ženy a potom v niektorých prípadoch i zabíjajú.

Veď napokon sú to len ženy, ktoré neveria.

Doma by také niečo nikdy neurobili. Tam im hrozí šaria a trest smrti. U nás sa im za znásilnenie neraz nestane vôbec nič. Prípadne dostanú len nízky trest.

Kancelárka Merkel narušila ľahkomyselne vnútorný mier európskeho spoločenstva svojou nezodpovednou azylovou politikou.

Otvorením hraníc ohrozila  bezpečnosť a slobodu žien, ktoré sa musia obávať o svoje telo, ak idú večer niekde sami, pričom ale ani v sprievode muža si nemôžu byť isté, že nebudú znásilnené, ako to ukázali viaceré prípady v EÚ krajinách. Merkel vrhla našu vysoko vyvinutú v slobode žijúcu kresťansko-európsku civilizáciu do chaosu, neistoty a do strachov.

Politika si vôbec nevie poradiť s agresívnym správaním sa  mnohých skupín moslimských utečencov, ktorí doslova poľujú na ženy, pričom prichádza k opakovaným znásilneniam.