Islam je veľké bezpečnostné riziko pre kresťanskú spoločnosť

15.08.2019 21:36

Tvrdí to renomovaný nemecký expolicajt Stefan Schubert. Zdôrazňuje, že islam predstavuje veľké nebezpečenstvo pre Nemecko a ohrozuje jeho existenciu. V nemeckých veľkomestách už dávno možno pozorovať kriminalitu, násilie, rastúci konzum drog a rozmáhajúcu sa a prekvitajúcu islamskú radikalizáciu.

To všetko ešte umocnilo otvorenie hraníc v roku 2015.

Schubert hovorí, že odkedy prúdia do Nemecka húfne moslimskí migranti, tak prudko stúpa počet trestných činov.

Schuberta nedávno potvrdila aj bývalá nemecká ministerka pre rodinu, ženy a deti, Kristina Schröder CDU, ktorá povedala, že násilie, ktorého sa dopúšťajú migranti, vychádza z islamu. Tým si samozrejme neurobila priateľov u tých, ktorí ešte aj teraz podporujú stroskotanú utečeneckú politiku kancelárky. Napriek tomu mala odvahu k takému vyjadreniu.

Hoci Schubert a ďalší kritici islamu – medzi nimi dokonca aj niektorí moderne mysliaci moslimovia - hovoria otvorene, že islam je existenčným nebezpečenstvom pre nemeckú a európsku spoločnosť, tak sú ešte stále médiá, ktoré klamú a zavádzajú, že migranti nevykazujú vyššiu kriminalitu, ako etnickí Nemci a že sa chcú integrovať. Jedno i druhé je samozrejme obrovská lož!

Expolicajt Schubert k tomu len lakonicky poznamenáva: „Mainstream média to robia z dobre známych dôvodov. Ale na internetových stránkach BKA (Spolkový kriminálny úrad) si každý môže prečítať skutočnú pravdu o náraste kriminality v Nemecku v kontexte s migráciou. Sú tam štatistiky z rokov 2015 až 2018.

Z nich vyplýva, že utečenci sa v Nemecku za štyri roky dopustili 1 085 647 trestných činov.“

K tomu treba ešte povedať, že ide len o registrované trestné činy. Množstvo tzv. drobnej kriminality, ktorú páchajú utečenci v Nemecku vo veľkom, sa vôbec neregistruje,  ale sa im takpovediac povinne „prepáči“.

Migrantskí páchatelia sú takmer všetko moslimovia a ich obete sú takmer výlučne etnickí Nemci. 

Schubert tvrdí, že nemeckí občania sa od začiatku usilovali robiť všetko pre to, aby vládla medzi všetkými členmi spoločnosti harmónia. To však politika zneužila a zneužívala aj potom, ako sa začalo jasne ukazovať, že to nefunguje a politici robili všetko, len aby tragickú realitu zakrývali a fakty zamlčiavali. Taký bol ich plán A.

Ako ale vyzerá plán B vlády v Berlíne? – to sa pýta Stefan Schubert. Tým mieri na to, čo sa stane potom, keď integrácia miliónov moslimov v Nemecku nielen stroskotá, ale keď vyvolá v krajne extrémne napätia.  Plán B ale neexistuje a tak politici aj naďalej klamú občanov.

Expert pre migráciu  Ruud Koopmans z berlínskeho Centra pre sociálne výskumy skúmal názory moslimov v šiestich EÚ štátoch. Zistil, že pre 66 percent z nich sú výpovede Koránu oveľa dôležitejšie ako zákony štátu, v ktorom žijú.

Vedec Koopmans  prišiel k záveru, že v žiadnom štáte EÚ nie sú moslimovia úspešne integrovaní.     

A práve tú istú skúsenosť má nemeká spoločnosť už celé desaťročia s miliónmi Turkov a zločinných libanonských klanov – nie sú integrovaní a žijú len vo svojich paralelných svetoch, kde sú normalitou vraždy pre česť, sobáše mužov s dievčatkami, sobáše z donútenia, extrémna kriminalita, mnohoženstvo, a pod.

To všetko politika a médiá nikdy netematizovali.

A v tomto stave spoločnosti, kde žili a žijú už celé roky milióny neintegrovaných moslimov, nemecká kancelárka odrazu dokorán otvorí hranice v roku 2015 a vpustí do EÚ bez akejkoľvek konzultácie s iným európskymi štátnikmi svojvoľne a nezákonne milióny ďalších moslimov, medzi nimi množsto bez vzdelania a množstvo kriminálnikov.

Pritom musela dobre vediť, že ich nikdy nebude možné integrovať.

Moslimovia, ktorí sú bezpodmienečne a bezvýhradne oddaní Koránu, sú do kresťanskej spoločnosti absolútne neintegrovateľní!

Čo tým spáchala Merkel?

Na to má každý, kto je čo len trochu objektívny, len jedinú možnú odpoveď.