Bezmocnosť Berlína: USA modernizujú svoje atómové zbrane v Nemecku

11.04.2020 23:59

Naposledy v roku 2010 sa nemecký Bundestag neúspešne pokúšal USA dostať k tomu, aby svoje atómové zbrane z Nemecka odstránili. Len pred niekoľkými dňami sa však nemecká verejnosť musela dozvedieť, že Američania svoje atómové zbrane umiestnené na nemeckom územi modernizovali.

Utajená operácia bola vykonaná ešte v jeseni 2019.

20 vodíkových bômb, typu B61 bolo letecky prepravených z americkej leteckej základne v Büchel, v Porýni-Falcku do USA, kde boli modernizované a dopravené opäť do Büchel. Ako teraz vyšlo najavo, tak vláda v Belíne bola informovaná o veci len krátko pred začatím tejto vojenskej operácie. Bližšie podrobnosti o jej priebehu Berlínu americké Ministerstvo obrany nechcelo oznámiť.

Priam neuveriteľný paradox je v tom, že hoci toto bolo publikované mainstreamom, tak oficiálne nechce ani Berlín a ani Biely Dom potvrdiť ich existenciu na nemeckom území. Pritom ani ich celkový počet nie je nikde potvrdený. Dobre informovaní investigatívni žurnalisti vychádzajú z toho, že celkove je ich v Nemecku 40 až 50.

Pre ich nasadenie v prípade „potreby“  sú pripravené nemecké Tornado-Kampfjets, ktoré patria Bundeswehru a sú rovnko ako americké vodíkove bomby, tiež na základni Büchel.

To znamená, že to bude Bundeswehr, ktorý, keď na to príde,  bomby musí zo svojich lietadiel vrhnúť na nepriateľa (podľa všetkého to budú Rusi),ale kódy, ktorými sa aktivujú, majú však len Američania.

Takže to budú opäť nemeckí vojaci – ako v druhej svetovej vojne – ktorí v prípade „potreby“ budú bombardovať Rusko.

Vtedy im to prikázal Hitler – teraz im to nariadia v prípade „potreby“ Američania.

Helmut Kohl prisahal vo svojom dome v Ludwigshafene svojmu priateľovi Michailovi Gorbačovovi, že z nemeckej pôdy už Rusku nikdy nebude hroziť žiadne nebezpečie.