B. Gates a očkovanie, ktoré ženy bez ich súhlasu sterilizuje. Biskupi obvinili WHO

15.04.2020 23:55

Všetko poukazuje na to, že  bola tajne vykonaná masová sterilizácia miliónov žien. Oficiálne mali byť očkovné proti tetanusu, ale v očkovacej látke bol primiešaný aj hormón HCG, ktorý tam nemal čo hľadať.

Katolícki biskupi v Keni obvinili dve organizácie OSN – WHO a UNICEF - že pod zámienkou tetanusového očkovacieho programu dali sterilizovať 2,3 miliónov žien a dievčat v Keni.

Podľa vyhlásenie Katolíckeho lekárskeho združenia v Keni bol v očkovacej látke proti tetanu nájdený hormón HCG. Ide o hormón, ktorý za normálnych okolností vytvorí organizmus tehotnej a je dôležitý  pre to, aby tehotenstvo prebiehalo.

Ak je však HCG spolu s očkovacou látkou dopravený do tela ženy, tak je potom vyprovokovaná imunologická reakcia a organizmus vytvorí antigény, ktoré eliminujú HCG a následne nie je možné tehotenstvo.

Dr. Ngare z Lekárskeho Centra Nairobi a súčasne aj hovorca Katolíckeho lekárskho združenia v Keni, vyhlásil, že poslali do dvoch laboratórií v  JAR šesť vzoriek  a vo všetkých bol nájdený HCG-antigén.

Ngare: „To potvrdilo naše oprávnené obavy, že celý tento WHO projekt nemal za cieľ zabrániť tetanusu u novonarodených detí, ako to bolo propagované, ale že išlo o koordinovaný násilný akt masovej sterilizácie našich žien.“

Nie je to po  prvý raz, že bolo vznesené podobné obvinenie aj v iných krajinách Afriky.

Aj v tomto prípade z Keni mnohé poukazuje na to, že za tým stojí Bill Gates a jeho organizácia. Je už dlho dobre známe, že vo veľkom financuje aj výskum a produkciu nových druhov očkovacích látok a už niekoľkokrát sa dostal v krajinách tretieho sveta do zlej povesti, že financoval nepovolené očkovacie látky.

Viackrát povedal verejne, že očkovaním je možné obmedziť plodenie.

Nemenovaná renomovaná nemecká lekárka sa k B. Gatesovi vyjadrila o.i. nasledovne:

„Gates sa preukázateľne postaral o to, že veľké množstvo žien bolo v Keni sterilizovaných proti ich vôli.“