Azylant Gambijčan znásilnil nemeckú letušku. Na súde sa 21 ročná zúfalo rozplakala

06.02.2019 23:33

Nemecku niet pomoci. Opäť „len“ jedno desné brutálne a tragické znásilnenie mladej ženy. Jedno z tisícok znásilnení migrantami, z ktorých veľká väčšina je systémovými médiami jednoducho premlčaná a obyčajne je o nich len tu a tam krátka zmienka v lokálnej tlači.

Tento prípad sa dostal na krajinský súd v Memmingene len pred niekoľkými dňami, hoci sa stal 28. júla minulého roku. 23 ročný azylant letušku Patriciu F. prepadol a znásilnil, keď išla bicyklom do práce na letisko „München-West“ / Allgäu Airport.

23 ročný brutalo-násilník, vydržiavaný v Nemecku daňovými poplatníkmi, bol len deň predtým ako spôsobil mladej dievčine ťažkú traumu na celý život, prepustený z vyšetrovacej väzby. Na polícii bol už dobre známy – dopustil sa mnohých kriminálnych činov, hoci  do Nemecka prišiel len pred dvoma rokmi. Ale ako je už dostatočne známe, tak „vďaka“ Zeleným a vplyvnej nemeckej azylovej industrie, je takmer nemožné týchto extrémne kriminálnych azylantov vyhostiť.

Počas procesu vyšlo najavo, že Patricia nebola jedinou obeťou jeho kriminálnych sexuálnych chúťok. Gambijčan Fabakary býval v čase, keď sa dopustil znásilnenia letušky, v domove pre azylantov v blízkosti letiska „München-West“ / Allgäu Airport.

Podľa všetkého sexuchtivý azylant už istý čas sledoval atraktívnu ženu a si ju cielene vyhliadol ako svoju obeť. Skoro ráno, keď išla na bicykli na letisko, tak sa na „svojom“ bicykli odrazu vynoril za jej chrbtom, predstihol ju a prinútil ju zastaviť a  následne sa na ňu brutálne vrhol. Letuška sa spočiatku bránila, ale štíhle dievča nemalo proti mohutnému čiernemu mužovi žiadnu šancu a ten ju znásilnil.

Pred sudcom líčila Patricia – plačúc a vzlykajúc – najstrašnejšie chvíle svojho ešte tak mladého života. Hovorila, že spočiatku si myslela, že išlo o lúpežný prepad.  Muža sa preto opýtala po anglicky, čo od nej chce a ten  jej len krátko povedal: „I fuck you“. Potom prišlo k znásileneniu. Mala smrteľný strach, že ju následne zavraždí, ako to už v podobných prípadoch azylanti urobili. Po dlhých minútach, ktoré sa jej zdali večnosťou, jej povedal, že sa môže obliecť a ísť preč. Bola vo svojom utrpení a po prežitom strachu napokon šťastná, že ju nezabil, a keď odchádzala, tak sa mu ešte poďakovala.

Na druhý deň muža polícia vypátrala a zatkla.