A čo tak Bill Gates a korona? Poslúži mu? Už dávno v jeho plánoch?

13.04.2020 23:32

Z pandémií a epidémií môže niekto vytĺcť aj astronomické zisky. A Gates musí určite mať v tejto súvislosti aj vlohy proroka. Roky tvrdil, že raz príde globálna smrtiaca pandémia a svet na ňu nebude vôbec pripravený. V marci 2015 hovoril Gates v kanadskej televízii o epidémiách. Na svojom webe potom napísal, že v poslednom čase sa veľmi zaoberal s touto témou. Uviedol, že ebola-epidémia bola veľkou tragédiou, ale že najbližšia epidémia môže byť neporovnateľne väčšou tragédiou a že svet nie je na niečo také vôbec pripravený. Povedal, že to môže byť pandémia, ktorá zabije viac ako 10 miliónov ľudí.

Neskôr v 2015 napísal článok Budúca epidémia, kde sa zmienil o takom druhu liekov, ktoré sú schopné infikovaným ľuďom dopraviť do tela špeciálne konštrukty založená na RNA, ktoré potom iniciujú v organizme tvorbu špecifických proteínov, medzi nimi aj dôležité antigény.

Práve na tejto problematike úspešne pracujú firmy  CureVac a Moderna a finačne sú podporované Gatesom. Vyvíjajú metódu (možno ju už majú) pre produkciu očkovacej látky proti Covidu-19, ktorej základom je mRNA. Už roky sa Gates pripravuje na globálnu pandémiu chrípkového charakteru.

V roku 2017 v Davose založil CEPI - Coalition for Epidemic Preparedness Innovations. S CEPI spolupracuje aj Nemecko, Nórsko, India, Japonsko a britská Wellcome Trust.

CEPI podporuje vývoj očkovacích látok, ktoré ľudstvo bude potrebovať pri epidémiách, ktoré vraj určite prídu.

Skutočne tu zapadá perfektne jedno do druhého: Epidémie a pandémie boli naplánované vopred, výroba očkovacích látok sa pripravovala a obrovské zisky sú isté, ak sa budú štepiť miliardy vystrašených a zneistených ľudí. A pre istotu môžu prísť aj zákony o povinnom štepení, lebo určite nie všetci sa budú chcieť zaštepiť.

V roku 2019 prišiel potom veľmi pozoruhodný „prorocký“ čas Billa Gatesa (pričom ich aj v minulosti už mal niekoľko). Vytvoril „skvelý“ scenár budúcej (už blízkej) pandémie. Pre Netflix vytvoril video, ktorého dej je takmer identický s tým, čo sa začalo v Číne o krátky čas neskôr.

V tomto videu sa všetko odvíja od jedneho trhu so zvieratami v Číne, kde sú na nespočetných pultoch a stoloch množstvá zabitých i živých zvierat. Z tohoto trhu sa potom začne šíriť po celom svete nesmierne nebezpečný smrtiaci vírus. Vo videu je hercom aj samotný Gates a vystupuje ako expert, ktorý varuje ľudstvo a robí to naozaj veľmi pôsobivo:

„Ak sa zamyslíme nad niečím, čo by mohlo zapríčiniť nečakanú smrť mnoho miliónov ľudí, potom je to pandémia, ktorá je pre nás najväčším rizikom.“

A následne vyslovil niečo, čo ho teraz robí nápadne podozrivým z toho, že všetko čo sa v súčasnosti deje, mohlo byť dôkladne pripravené a naplánované už dávnejšie a tak nasmerované, aby to prinieslo obrovské zisky:

„Ak nič nepodnikneme, aby sme sa na pandémie dobre pripravili, tak príde čas, že sa budeme zúfalo pýtať, prečo sme viac neinvestovali na výrobu vhodných očkovacích látok.“

To bolo vyrieknuté niekoľko týždňov predtým ako sa svet dozvedel o tom, že korona sa na ľudí s veľkou pravdepodobnosťou preniesla na zvieracom trhu vo Wuhane.

V októbri minulého roku usporiadala Gates  Foundation spolu s Johns Hopkins Center for Health Security fiktívnu simuláciu pod názvom Event 201. Išlo o simulovanie vypuknutia špecificky nového zoonoza-koronavírusu, ktorý sa prenesie z netopierov na svine domáce a z nich na ľudí. Pandémia prepukla na prasačej farme v Brazílii a odtiaľ sa rýchlo rozšírila po celom svete. Scenár sa ukončil po 18 mesiacoch, keď fiktívna korona spôsobila 65 miliónov mŕtvych. Potom sa šírenie spomalilo, ale malo trvať až pokiaľ nebude účinná očkovacia látka.

Podobných aktivít zinscenoval Gates v priebehu rokov viacero – a každý si môže urobiť teraz vlastný názor:

Je tento človek uľachtilým záchrancom ľudstva, alebo škrupulóznym biznismenom, produkujúcim manipulatívne inscenácie, z ktorých následne plynú obrovské zisky.

Na záver ešte dodám, že nemecká biotechnická firma CureVac, úzko spolupracujúca s Gatesom a závislá od jeho peňazí, pracuje horúčkovite s úplne neoverenou a nepreskúšanou mRNA-technológiou, len aby  urýchlene vyvinula očkovaciu látku proti Covidu-19.

Pričom oficiálne dokonca priznáva: „…….K rizikám a neistotám patrí aj fakt, že dosiaľ neexistuje žiadny komerčný produkt, pri ktorom  by bola použitá nová mRNA-technológia.“

Čo z toho vyplýva? Len to, že nikto nevie povedať, ako nová očkovacia látka zhotovená na základe mRNA bude pôsobiť na organizmus a na zdravie.

Jedno ale z uvedeného musí byť jasné:

Pri tejto (ale nielen pri nej) korona-pandémii je s odstupom najdôležitejším hráčom (dobrodincom?) Bill Gates. A jasné je aj to – že očkovacia látka proti Covidu-19 zarobí nespočetné miliardy.